Turkcell Acil Durum

Android için Acil Durum Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 4.9 MB
  • Version 2.1
  • Dil Türkçe
  • Firma Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş
Turkcell Acil Durum uygulaması ile acil durumlarda yakınlarınızdan ve acil yardım kurumlarından yardım isteyebilirsiniz.

Turkcell Acil Durum uygulaması ile acil durumlarda yakınlarınızdan ve acil yardım kurumlarından yardım isteyebilirsiniz.

Herkesin cihazında mutlaka bulunması gereken Turkcell Acil Durum uygulamasını Android işletim sistemine sahip olan tüm cihazlarınıza yüklemek için tek yapmanız gereken sadece indir butonuna basmaktır. Uygulama kolay kullanım özelliğine sahip olan bir menü ve karmaşadan uzak sade tasarlanmış olan bir ara yüz kullanılarak tasarlanmıştır. Bu sayede uygulamayı kullanmak çok kolay olacak.

Düşük boyutu sayesinde cihazınızda az yer kaplayacak ve kullanım alanınızı daraltmayacak olan Turkcell Acil Durum uygulaması, acil durumlar söz konusu olduğunda, yardım istemeniz gerektiğinde kullanabileceğiniz mükemmel bir uygulamadır. Uygulamaya daha önceden güvendiğiniz kişilerin telefon numaralarını ekleyeceksiniz. İhtiyaç duyduğunuz anda bu kişilere sms yolu ya da arama yaparak ulaşabileceksiniz. Uygulama smslerde bulunduğunuz konumun koordinatlarını karşı tarafa bildirecek. Bu sayede yardımın size ulaşması çok daha hızlı ve çok daha kolay olacak. Üstelik Turkcell Acil Durum uygulamasını Android cihazlarınıza ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Turkcell Acil Durum indir
DİĞER SÜRÜMLER